خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:
به خاطر داشتن

[ ]
تبلیغات

درخشش معلمان ادبیات فارسی متوسطه اول در مسابقه ی کتاب خوانی برخط (آنلاین) سطح استان


از آن جا که تمامی دبیران ادبیات تربت حیدریه، که در مسابقه ی کتاب خوانی برخط (آنلاین) سطح استان، شرکت کرده بودند ،توانستند جواز حضور در رقابت سطح کشور را کسب نمایند بسیار خرسندم. در این رقابت علمی فهیمه ی شیبانی فهندری، مریم محمدی، بی بی مریم موسوی پور توانستند با تلاشی فراوان  رتبه ی  نخست استان را از آن خویش سازند. فاطمه اخباری و مریم برادران شرکاء با یک پله پایین تر رتبه ی دوم استان را به خویش اختصاص دادند.هم چنین خانم ها فاطمه نجیب، زینت حق خواه ،طاهره تقوایی فر،بتول عارفی،عفت کوهجانی،طاهره عبدالهی،فاطمه مومنی فر و سر انجام آقای فتح الله اسدی  توانستند رتبه های چهارم تا دوازدهم استان را از آن خویش نمایند.این درخشش و موفقیت بزرگ را به فرهنگیان دانش گرای  تربت حیدریه شادباش می گویم. استدعا دارد در حد وسع مدیران محترم شرایط تقدیر از این همکاران فرهیخته را در مراسمی ویژه فراهم آورند.
چهارشنبه 27 فروردين 1393 - 19:41:01

رونمایی اولیّه از کتاب« نگاهی به شعر کودک» اثر همکار گرامی جناب آقای علی نجفی سرگروه درسی ادبیات متوسطه ی یک


عصر روز شنبه ششم مهر ماه از کتاب« نگاهی به شعر کودک » تالیف آقای علی نجفی دبیر ادبیات ،سر گروه محترم درس ادبیات دوره ی متوسطه ی یک وعضو ستاد جشن سده ی آموزش و پرورش   با حضور  معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان تربت حیدریه ،رییس اداره ی فرهنگ و ارشاد وجمعی از اعضای ستاد جشن سده ی آموزش و پرورش  رونمایی گردید.در این مراسم  پس ازشرح مختصر موضوع کتاب از جانب  مولف ،حاج آقای دهقان به نقش  و جایگاه  مهم کتاب ها در نظام آموزشی اشاره کردند و کار ارزنده ی مولف کتاب  را شایسته ی تقدیر و توجّه هر چه تمام تر دانستند.در ادامه  هم زمان با رونمایی از اثر، رییس اداره ی فرهنگ و ارشاد با سخنانی، ضمن استقبال  از کار پژوهشی انجام شده  و ستایش از زحمات  پژوهشگر محترم بر حمایت بیش از پیش از معلمان مولف تاکید ورزیدند.

سه شنبه 9 مهر 1392 - 16:12:10

کسب مقام دوم و چهارم کشوری دبیران حرفه و فن شهرستان تربت حیدریه

دبیران حرفه و فن شهرستان تربت حیدریه موفق به کسب مقام دوم و چهارم کشوری گردیدند.
دبیران حرفه و فن شهرستان تربت حیدریه موفق به کسب مقام دوم کشوری اقدام پژوهی و مقام چهارم طراحی جدول سه بعدی گردیدند. در فراخون کشوری پایگاه کیفیت بخشی درس حرفه و فن، مستقر در استان همدان آقای هادی کوشا سرگروه حرفه و فن شهرستان تربت حیدریه موفق به کسب رتبه دوم اقدام پژوهی و خانم سیده فاطمه خطیبی موفق به کسب رتبه چهارم طراحی جدول سه بعدی گردیدند. کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی ضمن تبریک برای این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی می نماید.
يكشنبه 16 تير 1392 - 09:28:42

دریافت فایل راز و رمز موفقیت در کنکور

روز دوشنبه 92/4/10 همایش مهندسی کنکور در شهرستان تربت حیدریه برگزار گردید. فایل پاورپوینتی تحت عنوان "راز و رمز  موفقیت" توسط استاد نیری ارائه گردید که دانش آموزان و همکاران گرامی می توانند از بخش دانلود سایت پوشه روانشناسی و از لینک زیر بصورت مستقیم دانلود نمایند.
با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

دانلود فایل: راز و رمز موفقیت
سه شنبه 11 تير 1392 - 11:17:24

بازدید علمی سرگروه های آموزشی متوسطه و راهنمایی از آموزشگاه استعدادهای درخشان نیشابور

در تاریخ پنج شنبه 1392/3/2به همت معاونت آموزش متوسطه و کارشناسی تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه، بازید علمی از آموزشگاه استعدادهای درخشان نیشابور بعمل آمد. این بازدید به همراهی سرگروههای آموزشی متوسطه و راهنمایی صورت گرفت.
بدین وسیله از معاونت آموزش متوسطه و کارشناسی تکنولوژی که زحمت هماهنگی و برگزاری این بازدید را متقبل شدند تشکر و قدردانی می شود (برای دیدن تصاویر به لینک زیر مراجعه نمایید).
گزارش تصویری بازدید علمی سرگروههای آموزشی متوسطه و راهنمایی از آموزشگاه استعدادهای درخشان نیشابور
يكشنبه 5 خرداد 1392 - 13:10:39

جدول زمان بندی انتخابات سرگروه های آموزش متوسطه نظری در سال تحصیلی 93 - 92


باسمه تعالی

بدین وسیله به اطلاع دبیران گرامی متوسطه نظری می رساند انتخابات سرگروه های آموزش متوسطه نظری برای سال تحصیلی 93 - 92 طبق جدول زیر برگزار خواهد شد:

ردیف

نام گروه

روز

ساعت شروع

مکان برگزاری

ملاحظات

1

ریاضی

پنجشنبه 26/2/92

7:30 صبح

اتاق گروه های آموزشی

2

زیست

"

8 صبح

"

3

شیمی

"

8:30

"

4

فیزیک

"

9

"

5

ادبیات

"

9:30

"

6

عربی

"

10

"

7

مدیران و دفاعی

"

10:30

"

8

دین و زندگی

"

11

"

9

فلسفه و منطق

"

11:30

"

10

اقتصاد و روان شناسی

"

11:45

"

11

جغرافی و زمین شناسی

"

12

"

12

زبان

"

12:30

"

13

علوم اجتماعی

"

13

"


کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه

سه شنبه 24 ارديبهشت 1392 - 16:01:05

موفقیت دبیران حرفه و فن شهرستان تربت حیدریه در فراخوان کشوری تدوین گاهنامه

در فراخوان کشوری تدوین گاهنامه تخصصی که از سوی پایگاه کیفیت بخشی درس حرفه و فن مستفر در استان همدان برگزار شده بود دبیران تربت حیدریه خوش درخشیدند.
در بخش فراخوان مقاله سرکار خانم محبوبه صیامی و در بخش محور های مشارکت در تدوین گا هنامه خانم ها بی بی فاطمه خطیبی و هدیه بلبل تربتی و محبوبه صیامی به عنوان منتخبین فراخوان برگزیده شدند.
کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه ضمن تبریک به این عزیزان آرزوی موفقیت برای آنها می نماید.
سه شنبه 17 ارديبهشت 1392 - 07:59:24

گزارش برگزاری مسابقه مشاعره دانش آموزان مدارس راهنمایی


گزارش برگزاری مسابقه ی مشاعره

گزارش دهنده:علی نجفی – سرگروه درس ادبیّات و مسئول برگزاری مسابقه

روز یک شنبه ،هشتم اردیبهشت ماه ، ساعت 11 صبح در محل راهنمایی شاهد شهید برونسی رقابت پسران و روز سه شنبه ،دهم  اردیبهشت ماه  ، ساعت 5/17  در محل کانون شهید فاضلی، رقابت دختران ،برگزار گردید.داور  بخش رقابت پسران،آقای محمّد زنگنه و داور رقابت دختران ، استاد احمد نجف زاده بودند.آقایان علی سعیدی زاده،علیرضا معصومی و علی رباطی نیز به عنوان ناظر در این مسابقات حضور داشتند.

پس از شروع مسابقه ،دانش آموزان در یک وقت 50 دقیقه ای با یک یگدیگر به رقابت پرداختند که در

پایان رقابت پسران ،آقایان :سید جواد محمّدی از راهنمایی نمونه ی حضرت مهدی«عج» ،امیر حسین لاله از راهنمایی شهید صابریان و سجّاد نجاتی از راهنمایی شاهد  و در فرجام رقابت دختران خانم ها محدّثه خاکپور از راهنمایی سمیه ،فاطمه سادات نظام از راهنمایی ثامن الائمّه و مریم یوسفیان از راهنمایی نمونه ی ارشاد با کسب تمام امتیاز و خانم ها مینا کرد نوغابی  و فاطمه عبّاسی از راهنمایی های فرزانگان و شاهد  با کسب 88 و 86  از مجموع 90 امتیاز توانستند خویش را به عنوان نفرات برتر شهرستان ،به دیگران بنمایانند.در خاتمه لوح تقدیر با امضای معاون مدیر کل و اداره ی ارشاد و هدایایی بالغ بر پنج میلیون ریال به همه ی شرکت کنندگان ،دبیران راهنما ،داوران و دبیران فعّال در برنامه های گروه درسی ادبیّات  تقدیم گردید.

در پایان جا دارد از تلاش همه ی دبیران محترم راهنما به ویژه خانم ها:شعبه گی، سازگار،نجیب ،مرادپور،حق خواه و شیبانی قدردانی به عمل آید. هم چنین جا دارد از حضور و نقش بسیار پر رنگ آقایان سید حسن سلطان زاده  معاون سخت کوش آموزش متوسِطه ،غلامرضا نجفی رییس فاضل و فرهیخته ی اداره ی ارشاد اسلامی ،علی اکبر حیدری مسئول دلسوز و ادب دوست  آموزش راهنمایی ،داود کرد اعظم کارشناس با اخلاق آموزش ، حسن عبدالله زاده معاون پرتلاش و دقیق شهید صابریان ،آقای قربانی و خانم روز پیکر کارشناسان فرهنگ دوست و خوش برخورد اداره ی ارشاد ،داوران و ناظرین کاربلد مسابقه و بالاخره آقایان مرادی و عبدالله زاده مدیران همدل و حمایت کننده ی طرح ،در مدارس شهید صابریان و شاهد، بسیار قدردانی شود.

حواشی:با وجود هماهنگی های مسئول محترم آموزش راهنمایی ،از 15 روز قبل از برگزاری مسابقه  با مسئول کانون شهید فاضلی و برخی ملاقات های حضوری مسئول برگزاری مسابقه با وی ،معلوم نبود به چه دلیل،سالن  در اختیار برنامه های بسیج دانش آموزی قرار گرفته بود.این مساله اندکی سبب بروز تنش بین مسئول اجرایی مسابقه و مسئول کانون شهید فاضلی گردید. رزرو سالن برای ساعت 5/4 عصر بود و ایشان تا ساعت 6 عصر برای بسیج دانش آموزی برنامه بسته بود.سرانجام با میانجی گری برخی از همکاران مقرّر شد جلسه ی بسیج ،زودتر تمام شود و سالن در اختیار مسابقه قرار گیرد .به همین جهت بسیاری از دعوت شدگان به دلیل معطّلی های حاصل از آماده سازی سالن با ناراحتی محل را ترک کردند که بنده به سهم خویش از آنان عذر خواهی می کنم.از دانش آموزان و دبیران راهنمایشان هم که صبوری ورزیدند ،بسیار سپاس گزارم (مشاهده تصاویر مرتبط)

 

يكشنبه 15 ارديبهشت 1392 - 08:47:48

همایش روز جهانی گرافیک در تربت حیدریه برگزار گردید

به همت اداره آموزش و پرورش و همکاران  گروه آموزشی گرافیک، همایش روز جهانی گرافیک در تربت حیدریه برگزار گردید. در ابتدا دهقان معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش ضمن خیرمقدم به کلیه مدعوین و میهمانان به تبین نقش هنر و اهمیت آن پرداخت سپس فنودی مدیر گروه تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در خصوص اهمیت توسعه رشته های فنی حرفه ای و کاردانش مطالبی را بیان نمود.در این مراسم گروه موسیقی سنتی شیدا قطعاتی از موسیقی ناب ایرانی را  اجرا نمود. قابل ذکر است که همایش روز جهانی گرافیک برای اولین بار در سطح استان خراسان رضوی در شهرستان تربت حیدریه برگزار گردیده است (برای مشاهده تصاویر مرتبط لینک زیر را دنبال کنید).
گزارش تصویری همایش روز جهانی گرافیک در تربت حیدریه
يكشنبه 15 ارديبهشت 1392 - 08:43:47

اسامی و رتبه شرکت کنندگان دومین دوره جام زبان انگلیسی شهرستان تربت حیدریه

اسامی و رتبه شرکت کنندگان دومین دوره جام زبان انگلیسی شهرستان تربت حیدریه که به همت گروه زبان انگلیسی متوسطه شهرستان و سرگروه محترم جناب آقای قربانی برگزار گردید به شرح ذیل می باشد:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

نمره

آموزشگاه

دبیر

1

محمد امین   روانبخش

1

140

شهید بهشتی

آقای مولویان

2

سروش     گرگانی

1

140

شهید بهشتی

آقای مولویان

3

سارا      غلامی

2

136

فرزانگان

خانم قرایی

4

زهرا      ناگهانی

3

128

فرزانگان

خانم قرایی

5

محمد     جواد سیفی

4

108

نمونه امام حسین

آقای علی پور

6

جواد       حیرانی

5

100

شاهد رازی

آقای حسین پور

7

مهگل    حقانی

6

98

نمونه محمودیه

خانم امانی

8

ریحانه      فانی

6

98

جهان آرا

خانم حسینی

9

امیر حسین   اسکندرانی

7

92

شاهد رازی

آقای کنودی

10

علی     اکرامی

8

89

نمونه امام حسین

آقای کنودی

11

نفیسه     شریف

9

88

شاهد ریحانه

خانم حسینی

12

مریم    نژاد محمد

9

88

فاطمیه

خانم حسن زاده

13

بهناز      ابراهیمی

10

86

غ امام حسین

خانم میر مصطفایی

14

بهاره    دلیری

11

84

پروین

خانم بلندی

15

رضا     وطن دوست

12

83

نمونه امام حسین

آقای علی پور

16

سید سجاد    صفا

12

83

غ امام حسین

آقای مولویان

17

عرفان      زاهدی

13

82

امام صادق

حسین پور

18

مبینا    رضا زاده

14

81

فاطمیه

قربان زاده

19

ریحانه    زاهدی

15

77

رسالت

نعیمی

20

مریم    رکنیان

16

76

ریحانه

حسینی

21

محدثه    محمد نیا

17

72

پروین

امانی

22

زهرا    محمد زاده

18

68

رسالت

بلندی

23

کیمیا     پورکاوه

18

68

نمونه محمودیه

میرمصطفایی

24

بهاره    زارعی

18

68

غ امام حسین

میرمصطفایی

25

محمد رضا صادقی تهرانی

19

67

امام حسن مجتبی

علوی

26

فالطمه فدایی

19

67

فاطمیه

قربانزاده

27

مهدیه والهی

20

65

مهد علم

نعیمی

28

سهیلا جمشیدی فر

21

62

ریحانه

حسینی

29

رسول کاهی

22

60

غ امام حسین (ع)

مولویان

30

صفا علیزاده

23

58

پروین

بلندی

31

فاطمه آذر نیوشه

24

57

حجاب

مجتهدی

32

حمیدرضا عینالو

25

52

رازی

حسن پور

33

مریم جانی

25

52

حجاب

مجتهدی

34

ابراهیم یاعلی

25

52

ابریشمی

علیپور

35

امیرمحمد رجبیان

25

52

علامه طباطبایی

تقی زاده

36

فرنوش خطیبی

26

47

نمونه محمودیه

امانی

37

حمید میرزابیگی

26

47

رازی

حسین پور

38

ابوالفضل زهی

27

45

رازی

قائمی

39

مهران غلام پور

28

44

امام حسن (ع)

ناصری

40

رویا کرد نوغابی

28

44

فاطمیه

حسن زاده

41

زهرا شاهین

29

43

ثامن الائمه

حسن زاده

42

فرشته گنجی

30

42

جهان آرا

حامی

43

علی خنده رو

31

40

ابریشمی

علیپور

44

رسول نجار

32

35

چمران

خالصی

45

ابوالفضل زارعیان

33

33

چمران

خالصی

46

فرزانه پرتو

33

33

امام خمینی (ره)

هدایی

47

نرگس عندلیب زاده

34

32

جهان آرا

حامی

48

محدثه عبدی

34

32

رسالت

مجتهدی

49

مشیر توسن

35

30

علامه طباطبایی

قاضی زاده

50

سجاد ولی دادی

36

28

ابریشمی

علیپور

51

علی مولوی

36

28

ابریشمی

علیپور

52

فرناز مقدسی

36

28

خوارزمی

حسینی

53

حدیثه سالارنیا

36

28

رسالت

بلندی

54

محدثه آقاجانی

37

26

ثامن الائمه

حسن زاده

55

محمدکاظم شیبانی

38

25

امام حسن (ع)

ناصری

56

مژگان مظفری

39

24

خوارزمی

حسینی

57

تکتم نیکپور

39

24

رسالت

نعیمی

58

ابوالفضل فخاری

40

18

چمران

خالصی

59

مهلا باخدا

41

17

امام خمینی (ره)

هدایی

60

مهدیه سلیمی

42

16

فاطمیه

 

61

سعید قیاسی

43

15

امام رضا (ع)

ناصری

62

رضا غلامی

44

14

طالقانی

حیدربیگی

63

افشین خفاجه

44

14

امام صادق (ع)

قاضی زاده

64

محمد مختاری راد

45

8

امام صادق

قاضی زاده

65

سیدهاشم مرادی

46

6

علامه طباطبایی

تقی زاده

66

رضا عباسی

47

4-

ابریشمی

علیپور

67

سید مجتبی موسوی

48

6-

امام رضا

ناصری

68

رضا مرادی

49

20-

طالقانی

حیدربیگیسه شنبه 10 ارديبهشت 1392 - 19:27:39

برو به صفحه       >>